Nasze pozostałe akcje

 

ODWAŻNI – ODWAZNI.PL

Projekt tylko dla mężczyzn mający na celu systematyczną pracę nad sobą poprzez portal. Każdy tydzień to nowy temat z jakim się mierzymy – oprócz tekstów formacyjnych są również nagrania audio i wideo, wywiady, świadectwa – prezentowane w konkretny dzień tygodnia. Podczas tej wędrówki będziesz zdobywał kolejne punkty, tzw. kroki i nowe funkcjonalności portalu będą udostępniane wraz z rozwojem, np. mapa ogólnopolskich spotkań dla mężczyzn czy socjusz (Twój towarzysz z portalu). Zrób pierwszy krok i wejdź na Drogę Odważnych!

odwazni_plakat


 

SŁOWA MĄDROŚCI WOJOWNIKA – MISJA.PRZYMIERZEWOJOWNIKOW.PL

Przez 21 dni, każdego dnia, uczestnik dostaje inspirujący cytat poprzez SMS, a także misję na dany dzień. Dodatkowym wsparciem jest Notatnik Misji mający pomóc w tej akcji.

Słowa Mądrości Wojownika


 

SZTURM NA NIEBO – SZTURM.PRZYMIERZEWOJOWNIKOW.PL

Akcja w intencji poczęcia i szczęśliwego narodzenia dziecka w małżeństwie. Trwała od marca do grudnia 2016, aktualnie nie jest prowadzona. Akcja opierała się na modlitwie (codziennie), poście (raz w tygodniu w piątek) oraz jałmużnie (dziesięcina). Zaangażowani w te trzy obszary byli nie tylko uczestnicy, ale także mężczyźni ze wspólnoty Przymierze Wojowników ofiarujący modlitwę, post i jałmużnę w intencji uczestników. Dodatkowo raz w tygodniu była odprawiana msza św. w tej intencji, także siostry zakonne z zakonu klauzurowego wspierały akcję swoją modlitwą i również można było liczyć na wstawiennictwo świętych, patronów każdej grupy uczestników.

Szturm Na Niebo


 

POWOŁANI DO PRZYWÓDZTWA – PRZYWODZTWO.PRZYMIERZEWOJOWNIKOW.PL

Celem akcji jest wzbudzenie Bożego Przywództwa wśród mężczyzn, w każdym obszarze życia. Akcja obejmuje nie tylko spotkania, warsztaty i konferencje, ale również materiały i zadania do pracy własnej, aby wcielać przywództwo w życiu każdego uczestnika. Akcja jest realizowana co rok, kolejna edycja jest zaplanowana na jesień 2017.

PDP


 

NOCNE WYZWANIA – http://przymierzewojownikow.pl/index.php/inicjatywy/nocne-wyzwania

Modlitewna akcja o godz. 2 w nocy z pierwszego czwartku na pierwszy piątek miesiąca. Godzina czytań (otrzymanych wcześniej poprzez e-mail), a na koniec błogosławienie rodziny, miasta oraz powierzanie trudnych spraw Bogu.

Nocne Wyzwania


 

SKRZYNKA INTENCJI – http://przymierzewojownikow.pl/index.php/inicjatywy/skrzynka-intencji

Modlitewna akcja – jeśli masz intencję, w której chciałbyś, żebyśmy się pomodlili, napisz do nas maila na modlitwa@przymierzewojownikow.pl

Nie jesteś sam, walczmy razem!

Skrzynka intencji